خدمات دوربین مداربسته


از دیگر خدماتی است که شرکت هما فن آوران صنعت با بیش از 10 سال سابقه  مفتخر به ارائه آن است.این روزها ضرورت خدمات دوربین‌ مدار بسته برای همه آشکار شده است. بخش بزرگی از احساس امنیت در کسب و کار و زمینه فعالیت شما را این دستگاه تامین می‌کند.شما می‌توانید محل مورد نظر و تجهیزات آن را در هر زمانی رصد کنید و در صورت بروز هر گونه مشکلی به سرعت رسیدگی نمایید.

کارشناسان هما فن آوران صنعت از ابتدای راه و تصمیم گیری برای انتخاب دستگاه مناسب تا زمان نصب آن در کنار شما خواهند بود. در ادامه روند تهیه دوربین و خدمات مختلف ارائه شده توسط شرکت را برای شما به صورت دقیق عنوان می‌کنیم.


خدمات دوربین  مداربسته


بازدید و بررسی محل:

قبل از هر گونه فعالیت و یا ارائه قیمت خاصی جهت نصب دوربین های مداربسته ، کارشناسان به محل مورد نظر اعزام می‌شوند و همه جوانب و شرایط (نقاط تحت پوشش ، مقدار کابل ، تعداد تجهیزات مورد نیاز و …) آنجا را مورد بررسی قرار خواهند داد و سپس با توجه به نیاز مشتری و شرایط موجود بهترین طرح دوربین مداربسته را به آن‌ها پیشنهاد خواهند داد.

ارائه راهکار مناسب:

بعد از تحلیل و بررسی محل مورد نظر توسط کارشناسان و در نظر گرفتن نیاز و هدف مشتری از نصب دوربین مداربسته ، یک استراتژی بسیار مناسب برای مشتری ارائه می‌شود تا بتواند همه نقاط حساس و مهم را تحت پوشش سیستم نظارتی دوربین مداربسته قرار دهد.

نصب و راه اندازی:

با توجه به بررسی‌های انجام شده و رضایت مشتری به استراتژی ارائه شده توسط کارشناسان شرکت ، نصب و راه اندازی دوربین مداربسته و دستگاه‌های امنیتی آغاز می‌شود. قبل از نصب ، دستگاه‌های امنیتی حتما تست می‌شوند تا از عملکردشان اطمینان حاصل شود. شرکت هما فن آوران صنعت سعی می‌کند از معتبرترین و بهترین تجهیزات برای این کار استفاده کند.

ارائه گزارش:

قبل از اجرای نصب دوربین مداربسته و سایر تجهیزات آن یک گزارش فنی با مستندات به مشتری ارائه می‌شود و بعد از اینکه مشتری تایید کرد ، عملیات نصب و راه اندازی شروع می‌شود. به این ترتیب کارشناسان نصب دوربین مداربسته بدون تایید و رضایت کارفرما اقدامی انجام نخواهد داد.

رضایت نامه و خدمات پشتیبانی:

در دوره‌های منظم رضایت مشتری از خدمات دوربین مداربسته و کیفیت آن بررسی می‌شود و برای ما ثبت می‌شود که این رضایت نامه‌ها باعث افتخار شرکت هما فن آوران صنعت می‌باشد. جهت نگه داری کیفیت و کارایی خدمات انجام شده است، چه بسا خدمات بی‌کیفیت باعث آزرده خاطر شدن کارفرما و پرسنل مجموعه می‌شود ، ما به این موضوع کاملا آگاهیم و به همین دلیل پلن های مختلفی را برای پشتیبانی تقدیم شما می‌کنیم ، تا با تضمین خدمات خود و پشتیبانی خدمات ، حس رضایتمندی را در شما افزایش دهیم. با پیگیری رضایت شما از نصب و راه اندازی بخشی از پشتیبانی ما انجام می‌شود. پس از آن در صورت نارضایتی یا وجود مشکل ، کارشناسان ما جهت عیب یابی اقدام خواهند کرد.


جمع بندی


امروزه وجود سیستم‌های امنیتی و نظارتی در تمامی مکان‌ها از محل کسب و کار شما تا محل زندگی ضرورتی است که غفلت از آن می‌تواند خسارت‌های سنگینی به شما تحمیل کند. در راستای برآورده‌سازی این نیاز مهم ، کارشناسان شرکت هما فن آوران صنعت سعی دارد تا با ارائه کامل ترین خدمات در حوزه دوربین‌های مداربسته شما را یاری رساند.

از زمانی که تصمیم به راه‌اندازی سیستم حفاظتی و نظارتی خود می‌گیرید تا پایان این پروسه سرویس می تواند شما را همراهی کند: از مشاوره در انتخاب مناسب‌ترین تجهیزات دوربین مداربسته ، خرید و نصب و راه اندازی دوربین‌های مداربسته بخشی از خدماتی است که شرکت هما فن آوران صنعت  به شما ارائه خواهد کرد.

بنابراین اگر قصد دارید تا به طور جدی به دوربین مداربسته و خدمات دوربین مداربسته بپردازید ، می‌بایست قبل از هر چیز یک سری فاکتورهای اساسی را در نظر بگیرید.

مشاوره و سفارش

آخرین مطالب مرتبط دوربین مداربسته

19 دی 1400
مگاپیکسل در دوربین مدابسته

مگاپیکسل در دوربین مداربسته

هنگام خرید دوربین مداربسته با واژه های مختلفی مواجه می شوید. فروشنده برای معرفی محصول خود از عباراتی مانند مگاپیکسل در دوربین مداربسته استفاده می کند. []
5 آذر 1400
انتقال تصویر با میکروتیک

انتقال تصویر با میکروتیک

نحوه انتقال تصویر با میکروتیک با توجه به اهمیتی که روتر میکروتیک برای برقراری ارتباطات ، استفاده در پروژه ها برای انتقال تصویر بر روی بستر []