اهداف شرکت

از جمله استراتـژی های کـلان هما فن آوران صنعت فعالیت در کلیه موضوعات مرتبط با سیستم های امنیتی ، نظارتی و مدیریتی و ارائه راه حل های جامع در زمینه های فوق و در انجام امور مربوط به IT ، پشتیبانی ، تعمیر و نگهداری ، خدمات پس از فروش ، آموزش و همچنین طراحی و ارائه راهکار در زمینه مهندسی شبکه Passive و Active فعال می باشد.این شرکت با هدف رضایت و آسایش مشتریان با بهترین کیفیت به هموطنان گرامی ارائه می کند.

از جمله ویژگیهای همکاری با ما:

رعایت کلیه استانداردها ، داشتن گروه اجرایی حرفه ای و متعهد ، ارائه راهکار و خلاقیت درصورت نبود اجناس داخل کشور ، انجام عملیات نصب در کوتاهترین زمان ، ارائه خدمات پس از فروش شبانه روزی ، مشاوره رایگان برای پروژه ها ، ارائه گارانتی کلیه محصولات

سه مشخصه اصلی شرکت

11

سابقه شرکت


تاسیس شرکت سال 1389
104

پروژه دوربین مداربسته


آنالوگ و تحت شبکه با تمامی برندها در سازمانهای دولتی و خصوصی
29

دیتاسنتز


زیرساخت و طراحی کامل دیتاسنتز بدون اکتیو در سازمانهای دولتی
27

مجازی سازی و دامین


مجازی سازی و دامین با تعدادی کاربر و رعایت تمامی موارد امنیتی

چشم‌انداز، ماموریت ها و ارزش ها

داشتن بیشترین نقش در پیشرفت جامعه و کسب و کار ایرانی
  • چشم‌انداز(Vision)

    داشتن بیشترین نقش در پیشرفت جامعه و کسب و کار در حوزه زیرساخت و شبکه و ارائه راهکارهای مناسب نبود اقلام در داخل کشور

  • ماموریت ها(Mission)

    ارائه خدمات مشاوره، آموزش و تجربیات موفقبا استفاده از فناوری‌های نوین و توان و تخصص تیم‌کاری حرفه‌ای به انجام می‌رسانیم.نیاز واقعی مشتریان را کشف کرده و براساس آن خدمات و محصولات منحصر به فرد ارائه کنیم.فرآیند نوآوری و بهبود مستمر را تبدیل به فرهنگ سازمانی کنیم.در تغییر سبک کار سازمان‌ها، همواره نقش رهبری ایفا نماییم.

  • ارزش‌ها(Values)

    تمرکز اصلی ما بر مشتری است و همواره به دنبال راه‌های موثرتری برای خدمت‌رسانی هستیم. مثبت نگاه می‌کنیم و در تعاملاتمان به دنبال خلق فضای سازنده و شفاف هستیم. ما با هم می‌سازیم، با هم شکست می‌خوریم و با هم پیروز می‌شویم.همواره خودمان را منصفانه نقد می‌کنیم و هرجا لزوم تغییر را احساس کنیم، درنگ نمی‌کنیم.برای اعتبارمان ارزش بسیار قائلیم و پیوسته آن را حفظ می‌‌کنیم.همیشه به دنبال یادگیری هستیم و سخاوتمندانه یاد می‌دهیم. حرفه‌ای فکر می‌کنیم، حرفه‌ای رفتار می‌کنیم.باور داریم خوب کافی نیست، مشتاقانه به دنبال عالی هستیم.آینده را حدس نمی‌زنیم، آن را با اقدامات امروزمان می‌سازیم.یکپارچگی سازمانی را برپایه اعتماد، احترام و جایگاه انسانی افراد می‌سازیم. مسئولانه اشتباهاتمان را می‌پذیریم و از آن درس می‌گیریم.صمیمی و دوستانه، در عین حال منضبط و جدی هستیم. تعهد به مسئولیت‌های اجتماعی و نیکوکارانه به ما انرژی دوچندان می‌دهد.مگر می‌شود یک روز اشتیاق به تکنولوژی نداشته باشیم؟